Saavutused
Õnnitleme eesti keele olümpiaadi piirkonnavoorus Sillamäel edukalt esinenud õpilasi!
7.klass
Marika Vallimets – 2.koht
Jegor Žuravljov - 4.koht
8.klass
Aleksei Ganyukov – 1.koht
Erika Vallimets – 2.koht
9.klass
Alina Goidova – 3.koht
Gleb Sokolov – 3.koht
10.klass
Taissija Konovalova – 1.koht
Diana Bjorkland – 2.koht
11.klass
Anna Pankevitšjute – 1.koht
Südamlikud tänusõnad õpilasi ettevalmistanud õpetajatele: D.Vesselova, I.Joandi, N.Zahharova, L.Haltunen
Jätkuvalt edukat eesti keele õpet!
Õnnitleme TÜNKi spontaanse kõne võistluse 2019 edukaid kõnelejaid!
Nika Nazarova – 2.koht, kõne inglise keeles (11.klass)
Anna Pankevitšjute – 3.koht, kõne eesti keeles (11.klass)
Palju õnne kõigile osalejatele julge pealehakkamise puhul!
Täname ka õpilasi ettevalmistanud õpetajaid: N.Zahharova, S.Tsarjova, I.Joandi, O.Orehhova
Pilt: Narva College of University of Tartu
Nikita Sinitsõn - 2. koht (lõppvooru kutsutud)
Andrey Dashuk - 3. koht (lõppvooru kutsutud)
Õpetaja Mihhail Sorokin
I KOHT - Maksim Sadekov, Arina Poluektova, Mark Lazojev, Juliana Timofejeva и Artemi Potašev
III KOHT - Aleksei Zubehhin 12. kl., Nikita Vaino 11. kl. , Aleksei Ganykhov 8. kl., Deniss Andrijaškin 7. kl.
Õnnitleme!
1. klass
Matvei Tšetšet 1.a - I koht
Sergei Tšernilovski 1.a - IV koht
Jelizaveta Alifanova 1.a - V koht
Õpetaja Svetlana Jefimova
1 место - Косенко Тихон (Роганина В.М.)
2 место - Киричук Ульяна (Роганина В.М.)
2 место - Сахаров Антон (Соломко Л.Н.)
4 место - Сулимов Ренат (Филиппова Е.А.)
4 место - Даниелян Давид (Забарина Е.В.)
4 место - Шкуро Арсений (Забарина Е.В.)
II KOHT!
Artjom Aleksejev
Andrei Zaitsev
Maksim Iljin
Jegor Jelufimov
Artur Zijazov
Daniel Mihnukevics
Maksim Poltarakov
Õpetaja Vladimir Golubev
I KOHT!
Anastasia Šatilova
Polina Lazarenko
Arina Baškirova
Ksenia Zueva
Veronika Gladõševa
Ksenia Buiko
Jekaterina Rumjantseva
Õpetaja Vladimir Golubev
1. koht - Arseni Škuro 3.c
2. koht - Aleksei Nikolajev 3.b
3. koht - Timofei Razguljajev 3.b
4. koht - Daniil Pervunin 3.b
5. koht - Darja Pavlova 3.b
Daniil Vaino - IV koht (S.Jefimova)
Õnnitleme!
1 место - Дарья Павлова 3b
2 место - Данил Чекин 3b
2 место - Давид Даниелян 3с
3 место - Тимофей Разгуляев 3b
3 место - Андрей Яковлев 3b
4 место - Тихон Косенко 3а
4 место - Иван Боборенко 3с
4 место - Ростислав Михеев 3с
4 место - Максим Полтараков 3b
4 место - Антон Сахаров 3b
4 место - Ян Карвелис 3c
Поздравляем!
Anton Iljin - 1. koht
Kirill Vorsin - 2. koht
Milana Fjodorova - 3. koht
Sandra Lidikauskaite - 3. koht
Darja Obraztsova - 4. koht
Anna Tukanova - 5. koht
Õnnitleme!
Õnnitleme 2019. aasta eesti keele linnaolümpiaadi võitjaid ja nende õpetajaid!
4.klass
A.Mosejeva – 1.koht (I.Danieljan)
A.Jaruškina – 2.koht (I.Danieljan)
5.klass
A.Berestova – 1.koht (J.Šemarina)
J.Kapralova – 3.koht (I.Joandi)
V.Gladõševa – 4.koht (I.Joandi)
6.klass
P.Volkova – 4.koht (S.Pertman)
7.klass
R.Viks – 3.koht (D.Vesselova)
8.klass
E.Vallimets – 3.koht (N.Zahharova)
Edu õpingutes!
1.koht - Charlotte Barch (4.с) ja Polina Kaširina (4.а)
2.koht - Albina Mossejeva (4.с), Aleksandra Kalikova (4.b), Artjom Massalin (4.с)
3.koht - Jaromir Gosman (4.b)
4.koht - Milana Fjodorova (4.b), Anastassia Jaruškina (4.с), Darja Kazakova (4.а), Darja Obraztsova (4.а), Jekaterina Yurkova (4.d)
5.koht - Viktoria Lenina (4.d)
Õnnitleme!
II KOHT!
Darja Taranžina
Zarina Pavlenko
Darja Udaltsova
Janika Korelina
Anastassia Rodionova
Anastassia Aleksandrova
Alina Solonenko
Vlada Deisner
Diana Rozova
Marika Vallimets
Õpetaja Vladimir Golubev
II KOHT!
Nikita Zaitsev
Maksim Korotkov
Jegor Žuravljov
Mark Raskidajev
Daniil Durnev
Nikita Mardarovski
Denis Andrijaškin
Nikita Egorov
Mart Rõbin
Õpetaja Vladimir Golubev
I koht - Sofija Ramenskaja (4.b), Mark Šitov (4.b)
II koht - Nikita Zaugarov (4.c), Milana Fjodorova (4.b)
III koht - Polina Tširkunova (4.c), Sofija Ilina (4.c)
Õnnitleme!
7.klass
Nikita Mihhailov - III koht (O.Gracheva)
Mart Rõbin - VI koht (L.Nikolajeva)
Tatjana Mihhailova - VI koht (L.Nikolajeva)
8.klass
Aleksei Ganyukov (O.Gracheva, A.Sutõrin)
Mihhail Boborenko - IV koht (O.Gracheva)
Deniss Pavlov - VI koht (O.Gracheva)
10.klass
German Lužin - I koht (I.Stalnuhhina, A.Sutõrin)
Nikolai Sovetnikov - III koht (I.Stalnuhhina, A.Sutõrin)
Ksenia Okuneva - V koht (I.Stalnuhhina)
11.klass
Daniil Vaino - I koht (I.Stalnuhhina, A.Sutõrin)
12.klass
Andrey Dashuk - I koht (O.Gracheva)
7.klass
Tatiana Mikhaylova 7С - I место в городе / 8 место в республике (Žanna Narõškina)
Marika Vallimets 7В - II место в городе / 11 место в республике (Žanna Narõškina)
8.klass
Kristina Parri 8С - III место в городе / 4 место в республике (Nadežda Leontjeva)
Õnnitleme!
German Lužin - II koht
Nikita Pavlenko - IV koht
Õpetaja Maria Sonina
IV KOHT
Aleksei Šilkin
Anastassiya Shiryaeva
Daria Taranzhina
Darja Udaltsova
Zarina Pavlenko
Maksim Korotkov
Egor Zhuravlev
Nikita Zaitsev
Õpetaja Vladimir Golubev
I KOHT!
Alesja Baranova
Kristina Rabtsevitš
Polina Ramenskaja
Darja Lõssenko
Sofija Gavrilova
Tatiana Zenova
Kristina Smirnova
Arina Prokofjeva
Õpetaja Vladimir Golubev